Masaj Salonu İzmir

İnsan vücudu sadece fiziksel etkilerden dolayı zarar görmez. Yorgunluk ve stres gibi manevi durumlar da insan bedeninin yıpranması adına ciddi manada zarar verici etkiler arasında gösterilebilir. Ancak bu olumsuz durumun bertaraf edilmesi de ortaya çıkması kadar kolaydır. Şöyle ki, yaklaşık bir saat kadar sürecek bir dokunuş tedavisi seansı ile bu olumsuz etkiler büyük oranda ortadan kaldırılacak hatta kimi zaman tamamen yok edilecektir.

Bu faydalı etkinin uzun vadeli olması, şayet tedavi mütemadiyen uygulanır ise de kalıcı hale gelmesi diğer katma değerleri arasındadır. Tüm bunların yanında bu dokunuşlar vücutta hayati öneme sahip olan ana sistemler üzerinde de önemli değişimler meydana getirir. Masaj bu değişimleri en çok dolaşım sistemi üzerinde yaratır. Öyle ki dolaşım sisteminin yeniden yapılanması dahi mümkün olur. İlk olarak damarlar insan sağlığına uygun şekilde ideal çapa ulaşır. Bu daralmaları ya da bir miktar genişlemeleri şeklinde olabilir.

Aynı zamanda kanın damarlarda daha hızlı dolaşmasını ve bunun doğal bir sonucu olarak bireyin enerjisinde bariz bir artış meydana gelmesini de sağlar. Ne de olsa kan bu şekilde çok daha hızlı temizlenecek ve oksijen bakımından zenginleşmiş olan kan bedendeki organlar ile çeşitli dokuları çabucak besleme fırsatı elde edecektir. Üstelik tüm bunlar herhangi bir ilaç benzeri yapay maddeyi vücuda sokmadan tamamıyla doğal yollar ile gerçekleşecektir.

escort bayan

Yorum Yap