Mersin Mutlu Son Masaj Salonu

Mersin mutlu son masaj salonu presyon uygulamasının kelime anlamı baskıdır. Manipülasyon yapılacak bölgeye, parmak uçları, el ayaları ya da elin dışı ile yapılacak her türlü basınç hareketine bu isim verilir. Bu teknik, bölgesel ya da kayıcı olarak uygulanabilmektedir. Kayıcı olan teknik, daha geniş alanlarda sırt gibi, elin arkası ile uygulanmaktadır.

Mersin masaj salonu mutlu son Parmaklar yardımıyla, basınç uygulandığında ise, kaslarda meydana gelmiş olan kramplar çözülür ve kişi rahatlar. Sinirlerin iletim gücünü artırarak ağrıları azaltan yine aynı şekilde parmak uçlarıyla basınç uygulama tekniğidir. Mersin mutlu son Deri altında depolanmış yağları parçalamada oldukça yardımcı olan bu teknik, dokularınızı sıkılaştırırken rahatlama da sağlar.

Baskılama tekniğini Mersin mutlu son masaj  yaparken doğru uygulamak çok önemlidir. Müşterinizin gerginliğini almalı ve rahatlatmalısınız. Ellerinizi sırta yerleştirdikten sonra, karşılıklı olarak bir eliniz ile çekme hareketi yaparken diğeriyle itme hareketi yapabilirsiniz ve aynı uygulamayı ellerinizi çapraz yerleştirerek de gerçekleştirebilirsiniz.

Mersin mutlu sonlu masaj Ellerinizin tersiyle baskılamayı sırtın alt tarafından başlayarak omuza kadar uygulayabilirsiniz. Müşterinizin başının olduğu bölüme geçerek, Mersin masaj salonu ellerinizi boyun kısmında birleştirip, omurga boyunca bele kadar baskı uygulayarak kasların rahatlamasını sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap