Rize Mutlu Son Masaj Salonu

Rize mutlu son masaj salonu deri ve derinin altındaki kasların, elle kaldırılıp kemiğin üzerinde yuvarlanarak serbest bırakılması şeklinde uygulanan tekniğin adı petrisaj yani yoğurmadır. Bu teknik uygulanırken mutlaka yavaş hareket edilmeli, yumuşak davranılmalı ve aynı hızda devam edilmelidir. Rize mutlu son masaj Eğer etkili bir petrisaj uygulamak istiyorsanız yüzeysel dokuları sıkıştırmaktan kaçınmalısınız, nazik olmalısınız ve manipülasyon uyguladığınız bölgede ellerinizi yavaş yavaş hareket ettirmelisiniz.

Rize masaj salonu mutlu son Yoğurma tekniğini uyguladığınız bölgelerin büyüklüğüne ve özelliklerine göre de yoğurma manipülasyonu çeşitlenmektedir. Bu Rize masaj salonu tekniği ile küçük ve dar alanlara bile bölgesel kan akışı sağlayabilirsiniz, kas dokusunun beslenmesini sağlarsınız hem esneklik hem de kuvvet kazandırırsınız.

Rize mutlu son Kemiğe kadar uygulanan basınç sayesinde, kemiğin çevresini saran zara kan akışını artırır ve kemiğin beslenmesini ve güçlenmesini sağlarsınız. Gerilmiş kasların yumuşatılmasında sıklıkla kullanılır. Bu tür manipülasyon yapılmasında sakıncalı görülen kişilerde dikkatli uygulanmalıdır.

Rize mutlu sonlu masaj Tek elle yoğurma, çift elle yoğurma, parmakla ve düz elle yoğurma, ezerek yoğurma, dairesel yoğurma, ütüleme, yuvarlama ve toplama olarak birçok farklı teknik ile birçok farklı vücut bölgesinde etkili olur.

Yorum Yap